Održana redovna godišnja skupština NK Kašina za 2020. godinu

Objavljeno u NK Kašina

Dana 15.02.2020. godine sa početkom u 18 sati u prostorijama Društvenog doma u Kašini održana je redovita godišnja skupština kluba NK Kašina. Na dnevnom redu skupštine bile su slijedeće točke dnevnog reda:
1. Otvaranje skupštine i  izbor radnih tijela
2. Izvješće verifikacijskog povjerenstva o broju prisutnih članova
3. Izvješće o radu za 2019-u godinu
4. Plan rada za 2020-u godinu
5. Pozdravni nastupi gostiju

Od gostiju nazočni su bili:
- Predsjednik KUD-a Kašina i predsjednik mjesnog odbora g. Miljenko Bertović
- Predsjednica udruge žena Kašina gđa. Ankica Ležajić
- Bivši ravnatelj osnovne škole Vugrovec - Kašina g. Ivan Klaić
- Predstavnik Vodovoda Kašina g. Božo Levak
Skupšina je završena u 19:40 kada je započelo druženje svih nazočnih.

U ima upravnog odbora zahvaljujemo se svim gostima, članovima kluba, radnom predsjedništvu,  trenerima, roditeljima igrača i igrača koji su prisustvovali skupšini, a također i svima onima koji su učestvovali u pripremi te na bilo koji način doprinijeli da skupština protekne u ugodnoj atmosferi.

Predsjednik kluba
Bruno Azinović, dipl.ing.geod.