Članske iskaznice - NK Kašina

Poštovani članovi kluba.

U prvom redu zahvaljujemo vam se na velikoj pomoći našem klubu. I sami ste svjedoci da postoje razni projekti koje klub pokreće (farbanje zaštitne ograde oko igrališta, nadstrešnice iznad kontejnera na igralištu, rekonstrukcija WC-a u prostorijama kluba, …), te zahvaljujući vašoj pomoći u mogućnosti smo i nastaviti dalje sa radovima na uređenju klupskih prostorija i prostora oko igrališta i općenito lakšem funkcioniranju kluba, a sve da bi se naša djeca koja igraju za naš klub osjećala što ugodnije. Sve smo to postigli između ostalog i vašom ulogom tj. kupnjom članske iskaznice.

U tu svrhu vas obavještavam da smo izradili nove članske iskaznice za sezonu 2018/2019 po istoj cijeni od 200 kn pa vas molimo da i ove godine budete naši članovi. Usput pozivam i ostale ljude dobre volje da nas podrže te da se učlane u klub. HVALA NA POMOĆI KLUBU.

Predsjednik kluba: Bruno Azinović

Clanske iskaznice