Održana izborna skupština NK Kašina za 2017. godinu

Objavljeno u NK Kašina

Izborna skupština NK Kašina za 2017. godinu održana je u petak 08.06.2018. godine u 20:00 u dvorani Društvenog doma u Kašini. Kako je ovo bila izborna skupština, prethodnom Upravnom odboru je istekao mandat od 4 (četiri) godine, te su na skupštini  određeni novi članovi Upravnog odbora kluba. Na skupštini su se dodjelile i zahvalnice, priznanja i plakete za osobe koji su bilo kojom djelatnošću potpomagale klub. Na stranice kluba će se naknadno staviti svi članovi Upravnog odbora, kada se uspostave rukovodeća mjesta kluba, a to će se odrediti na prvom sastanku novog saziva Upravnog odbora koji će se održati u utorak 12.06.2018. godine.

NK Kašina se svim sudionicima izborne skupštine zahvaljuje na podršci kao i svim donatorima koji su pripomogli da se skupština uspješno održi.